Betclic bonus

Betclic bonus

Typy bukmacherskie - jak można by to określić?


Stawianie zakładów przez internet polega na przypuszczeniu czy zajdzie konkretne zdarzenie, najczęściej o charakterze sportowym aczkolwiek nie tylko. Zatem w wzajemnych zakładach jest klient, czyli osoba obstawiająca mecz, a z innej buk - spółka, która przyjmuje zakład na opisanych przez niego warunkach. Najbardziej popularne typy bukmacherskie przyjmowane będą na rozgrywki piłki nożnej, siatkówki albo tenisa.


Gdzie rozpocząć obstawianie?


Działaniem najważniejszym będzie wybór bukmachera.


Należy brać pod uwagę to, że w naszym kraju obowiązuje ustawa dotycząca hazardu, zgodnie z którą zakłady sportowe muszą przyjmować jedynie działający zgodnie z prawem operatorzy, posiadający zezwolenie Ministerstwa Finansów. Utworzenie konta gracza a także jego zweryfikowanie przez zakład to więc podstawowy oraz obligatoryjny krok. Jeśli chcemy zdecydować się na to, że z zakładów mamy zamiar otrzymać realne pieniądze, należałoby myśleć o obstawianiu konkretnej grupy wydarzeń, określonej dyscypliny lub rodzaju zakładów, jak choćby zakłady na żywo. Tego typu strategia to jednocześnie lepsze sprawdzanie statystycznych wyników, trafniejsze dane a zarazem na znacznie wyższe benefity w zakładach.


Jak postawić swój zakład w Sieci?


Klient bukmachera, typując wybrane wydarzenie sportowe stawia daną kwotę pieniędzy, którą chce postawić, aby wygrać daną kwotę pieniędzy. Kwotę stawianą w zakładzie określamy jako stawką zakładu bukmacherskiego. Bukmacher posiadający w swojej propozycji zakład przypisuje prawdopodobieństwo w kursie po którym dane zdarzenie będzie rozliczane. Kurs okazuje się być określeniem prawdopodobieństwa zajścia zdarzenia na kuponie bukmacherskim. Stawka zakładu pomnożona przez kurs zakładu daje przyszłą wygraną czy też przegraną. Obstawiając zakłady można więc fajnie zarobić, trafiając dany zakład czy też stracić zainwestowane środki w nietrafionym typie.


betclic bonus na start


Czym są zakłady live?


Wybieranie zdarzeń live to najbardziej doceniana i jedna z ulubionych metod stawiania zakładów przez typerów. Dzięki niej możliwe jest obstawianie w chwili trwania danego meczu tenisowego. To nic innego jak wyjątkowy rodzaj typowania, którą mają bukmacherzy internetowi. To właśnie poprzez typowanie na żywo możemy równocześnie oglądać zdarzenie live oraz od razu reagować na zdarzenia typując typy.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy