Polandrock 2018

Polandrock 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najbardziej znanych festiwali w naszym kraju, odbywał się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na świecie odbył się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i niezwykłego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego szybki rozwój miało wpływ nie tylko coraz większe zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów festiwalu oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, a porządku pilnują odpowiednie służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak festiwalowicze cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat są uczestnikami Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, wyczuwalnym na nim, klimatem i atmosferą przepełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę w rytm pięknej muzyki. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą odbyć rozmowy z wyjątkowymi ludźmi, poddać się medytacji lub zgłębiać wiedzę z przeróżnych tematów.

Jedno jest pewne – festiwalowy klimat i wspaniałe momenty na "woodstockowym polu" są warte przeżycia. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, zakochasz się w cudownej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Zostaw komentarz

Brak kometarzy