TextBookers - największa platforma z tekstami SEO

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeżeli zamierzasz pisać i chciałbyś mieć pracę, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers to platforma, która pozwala copywriterom na pisanie artykułów, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem bywa tak, że to, co obecnie robimy nie przynosi nam satysfakcji. Nierzadko zdarza się też tak też zarobki są nikłe, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli wiesz o czym mówimy być może będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorabiać siedząc w domu przed komputerem.

Umiejętność tworzenia poczytnych tekstów może być ciekawą pracą. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy chciałbyś powiązać z pisaniem swoją przyszłość i poszukujesz czegoś, co pozwoli Ci zacząć realizować swoje marzenia.

Praca online pisanie tekstów to dobra metoda na zwiększenie posiadanej wiedzy. Podczas współpracy z TextBookers realizujesz zadania zlecane przez ludzi potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty seo czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Robiąc to dodatkowo masz świadomość komfortu, że sam organizujesz swój czas wolny.

Gdy lubisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pisać w czasie, kiedy czujesz się najbardziej produktywny.

Praca pisanie artykułów w sposób zdalny jest świetną opcją spożytkowania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Dodatkowo masz poczucie sensu swojej pracy.

Żaden człowiek nie lubi robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie tekstów praca dla TextBookers jest szansą na pożytecznewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Z kolei jeżeli nie jesteś przekonany czy będziesz zdolny stworzyć tekst lub reklamę o danej tematyce - spokojnie!

zakres tematów, których dotyczą teksty, jest naprawdę szeroki. Wiąże się to także z poziomem trudności , a także liczbą znaków. Masz do wyboru tekstów, jakie stoją w zgodzie z Twoją wiedzą i umiejętnościami, zatem nie obawiaj się i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, poszerzaj wiedzę i zarabiaj pieniądze!

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który posiada wysoko rozwinięte umiejętności redagowania wartościowych oraz interesujących tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Portal Textbookers jest specjalnie przygotowaną platformą dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Rozwój internetu sprawił, że zapotrzebowanie na usługi z zakresu copywriting online zaczęło wzrastać. Nic w tym dziwnego, skoro właściwie każdego dnia tworzone są nowe strony internetowe, które potrzebują dobrych i wartościowych treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest platformą stworzoną z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Jeśli chodzi o copywriter oferta, na Textbookersie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są w pełni poprawne gramatycznie oraz językowo, w zależności od języka w którym są redagowane. W ofercie można znaleźć również opisy do katalogów, teksty zapleczowe, teksty preclowe, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast copywriting cennik jest dokładnie sprecyzowany i bardzo przejrzysty. Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Bardzo wygodną formą doładowań konta są punkty, odpowiadające konkretnym kwotom. Copywriter cennik wyraźnie przedstawia stosunek ilości punktów do ilości znaków, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeżeli z jakichś powodów, klient zdecyduje, że zlecenie nie jest wykonane poprawnie, może je odesłać do poprawy. Obecnie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia unikalnych treści na strony internetowe.

Textbookers jest znany głównie z tego, że teksty są wykonywane szybko i zawsze na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal ten został stworzony z myślą o osobach, które oczekują, że ich teksty zostaną napisane szybko oraz według zasad content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Dlatego portal Textbookers jest idealnym miejscem dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.