TextBookers opinie 2022

TextBookers to największa i najstarsza platforma z tekstami SEO w Polsce - zrzeszająca tysiące copywriterów.

Jeśli szukasz pracy przy pisaniu tekstów lub chcesz zamówi unikalne teksty to zaprawszamy na platformę www.textbookers.com

Dane firmy:

TextBookers Sp. z o.o.

ul. Cyfrowa 6

NIP: 8513196001

Tel: +48 666373480

Link do wizytówki moja firma https://goo.gl/maps/PRrLvq4TF5vroew37 TextBookers

Jeśli lubisz pisać i chciałbyś mieć pracę, która się z tym wiąże - świetnie, że to czytasz. TextBookers jest platformą, która pozwala copywriterom na pisanie artykułów, przy jednoczesnym zarabianiu pieniędzy.

Czasem bywa tak, że to, co obecnie robimy niezbyt nas satysfakcjonuje. Nierzadko zdarza się też tak też pieniądze są niewielkie, co może skutecznie zniechęcać.

Jeśli brzmi to dla Ciebie znajomo zapewne będziesz zainteresowany faktem, iż możesz dorabiać siedząc w domu przed komputerem.

Umiejętność sprawnego pisania może stanowić ciekawą pracę. Bez względu na to, czy jesteś studentem i potrzebujesz dodatkowych pieniędzy na własne wydatki, czy łączysz z pisaniem swoją przyszłość i szukasz bodźca który zacząć realizować swój plan.

Praca online pisanie tekstów to doskonała możliwość poszerzania swoich wiadomości. Podczas współpracy z TextBookers realizujesz zadania zlecane przez ludzi potrzebujące takich materiałów, jak na przykład teksty reklamowe na strony internetowe czy opisy produktów do sklepów internetowych.

Pracując w ten sposób dodatkowo masz poczucie komfortu, że samodzielnie organizujesz swój czas.

Jeśli wolisz pracować rankiem, masz możliwość wyboru. Możesz pisać w chwili, kiedy czujesz się najbardziej produktywny.

Praca pisanie w sposób zdalny jest świetną opcją wykorzystania czasu tak, aby było to możliwie jak najbardziej komfortowe Ciebie.

Dodatkowo będziesz znaczenia tego, czym się zajmujesz.

Nikt nie chce robić rzeczy bezcelowych. Natomiast pisanie artykułów praca dla TextBookers stanowi szansę na rozsądnewykorzystanie zarówno jednego dnia, jak i kilku godzin.

Z kolei jeżeli nie jesteś przekonany czy będziesz zdolny napisać artykuł lub reklamę na dany temat - spokojnie!

Tematyka jakiej dotyczą teksty, jest ogromny. Wiąże się to także z poziomem trudności , a także liczbą znaków. Możesz wybierać spośród tekstów, które wiążą się z Twoją wiedzą oraz umiejętnościami, zatem bez obaw i do dzieła - zwiększaj swoje umiejętności, poszerzaj wiedzę i zarabiaj pieniądze!

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej wysokiej jakości treści. Jeśli mowa o dobrych treściach, to przydatna może okazać się pomoc takiej osoby jak copywriter, oraz jego umiejętność redagowania interesujących i wartościowych tekstów. Głównym zadaniem każdego copywritera jest stworzenie tekstów, które będą zgodne z zasadami, jakimi rządzi się content marketing oraz nie tylko przyciągnąć, ale również jak najdłużej utrzymać uwagę czytelnika, który może być również potencjalnym klientem. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Marketing w internecie stale się rozwija, w związku z tym również i wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie jest to żadnym zdziwieniem, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Ze względu na to, zarówno mniejsze, jak i większe firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą na swoich stronach umieścić teksty wysokiej jakości, pisane przez profesjonalnego copywritera.

Copywriter oferta na portalu Textbookers, jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ dostępnych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty specjalistyczne, teksty tematyczne oraz opisy produktów, które są napisane poprawnie językowo oraz gramatycznie w zależności od danego języka. Na stronie dostępne są również teksty zapleczowe, teksty preclowe, a także opisy do katalogów, które pisze doświadczony copywriter SEO.

Na Textbookersie, zlecenia realizowane są w trzech językach, w języku angielskim, polskim oraz niemieckim. Cena za usługi oferowane przez portal, jest optymalna, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. O długości tekstu, doborze fraz oraz ich powtórzeń, klient decyduje według własnego uznania. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, ze względu na to, każdy klient bez najmniejszego problemu może spokojnie policzyć, ile punktów będzie musiał przeznaczyć na interesujące go zlecenie. Jeśli treść nie okaże się nie do końca satysfakcjonująca, klient ma prawo do odesłania go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, serwis Textbookers posiada jedną z najciekawszych ofert, dotyczących tworzenia dobrych jakościowo tekstów na strony www.

Textbookers.com to serwis znany głównie z tego, że teksty pisane przez cały sztab copywriterów, którzy wykonują zlecenia na czas, na dodatek są one całkowicie oryginalne oraz zgodne z oczekiwaniem klienta. Portal jest stworzony dla osób, które chcą, aby teksty były napisane szybko i dobrze. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty o różnej tematyce, otrzymując za to korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą realizować się jako copywriter oraz dla osób, które poszukują wysokiej jakości tekstów.