W Top Model zaczęła się rywalizacja!

W Top Model zaczęła się rywalizacja!

Top Model to jeden z programów stacji TVN, gdzie uczestnicy decydują się na rywalizację o tytuł Next Top Model. Rozpoznawalne jury oraz prowadząca Joanna Krupa to rzeczywiście przepis na sukces, co udowadniają tysiące widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W odcinkach gościnnie pojawia się całkiem sporo cenionych i znanych w przestrzeni modowej osobistości, jak chociażby redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, bądź też znane modelki.

W tym sezonie konkurować będzie 14 uczestników, wśród których znajdują się także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Złoty bilet przyznawany jest przez sędziów osobie, której predyspozycje do bycia modelem są największe, dzięki czemu owy uczestnik bezpośrednio wchodzi do domu Top Model. Za to bilet w srebrnym kolorze to ocena osób głosujących w Sieci, którzy dokonali wyboru swojego faworyta, który nie musi uczestniczyć w castingach i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest założenie programu Top Model?

Top Model oferuje nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwój swojego portfolio, przez to co roku zgłasza się całkiem sporo chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do wykonania różnorodne zadania, które mają być sprawdzianem tego, czy podołają oni wyzwaniom w prawdziwym świecie mody. Jurorzy oceniają ich postępy i decydują o tym, który zawodnik opuszcza program w danym odcinku. Jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, dzięki interwencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Stawką jest kontrakt z agencją modelek i modeli jak i sesja okładkowa dla miesięcznika "Glamour". W obecnym sezonie dowiemy się, kto zostanie dziewiątym zwycięzcą programu. konkuruje całkiem sporo interesujących uczestników, więc z pewnością warto jest oglądać na bieżąco odcinki.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy