Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle

Ostatnio, a więc 7 marca o godzinie 20 odbył się wywiad Oprah z księciem Harrym a także księżną Meghan Markle. O rozmowie tej szybko zrobiło się niezwykle głośno i bezustannie jest to jeden z podstawowych tematów pośród rozmaitych mediów. Po wycofaniu się pary z pełnienia obowiązków w ramach brytyjskiej rodziny królewskiej oraz przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 wzajemny wywiad księcia Harry'ego i Meghan. W trakcie rozmowy z Oprah para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji i przedstawiła własną wersję wydarzeń z uczestnictwa na dworze królewskim. Podczas rozmowy pojawiły się zarzuty rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Na dodatek, według zamieszczonego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym tym nieporozumieniu w rodzinie królewskiej są chętniej po stronie królowej Elżbiety II jak i reszty członków rodziny niż Meghan i Harry'ego. Mimo tego nie da się zaprzeczyć, że poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, zależnie od upodobań politycznych i wieku. Brytyjskie tabloidy informują, iż jeżeli tylko Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości powrócić na łono królewskiej rodziny, to właśnie tym wywiadem skreślili nieodwołanie swoją szansę. Ponadto oprócz wspomnianych wcześniej kwestiach para królewska poruszyła też wątek tego, iż książe nie zaobserwował wcześniej, że jest on uwięziony, jak sam podkreślił, oraz temat myśli samobójczych Meghan.

Przedstawiciele kanału w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, którzy zajmują się szukaniem różnorodnych informacji Josh Pieters i Archie Manners, poprosili 4 ekspertów omawiających w mediach sprawy rodziny królewskiej na skomentowanie wywiadu dwa dni przed emitowaniem. Doświadczeni eksperci, w tym dawniejszy sekretarz prasowy brytyjskiej królowej, przeanalizowali cały wywiad, sugerując w ten sposób Oprah Winfrey brak profesjonalizmu a z kolei Markle stosowanie bezkompromisowego a także ostrego języka. Wywiad Winfrey z Harrym a także Meghan został zaprezentowany w wieczornym TVN24. Co ciekawego rozmowę tą oglądało średnio około milion widzów. Stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Równocześnie mówi się, iż wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Winfrey jako redaktorki, która może wyciągnąć ze swojego rozmówcy dosłownie wszystko, co tylko zechce. Uwzględniając emocjonujące informacje książęcej pary media piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", chociaż Oprah przyczyniała się do tego już wiele razy. Bezsprzecznie należy przyznać, że fakt ten będzie w ciągu tych tygodni z pewnością nieprzerwanie analizowany.

Zostaw komentarz

Brak kometarzy